Üld- ja ostutingimused  

1.   Tingimuste ulatus ja kehtivus, pitsade (edaspidi kaup) ostutingumused 

1.1.             Veebipoe Minupizza.ee (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Coniare Saffiro (registrikood 12752308), asukohaga Haapsalu mnt 11, Pärnu.

1.2.             Ostutingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

1.3.             Ostu sooritamisel kinnitab Tellija, et on tutvunud allolevate tingimustega ja privaatsuspoliitikaga

1.4.             Ostu hetkel kehtivad tingimused, millega Tellija nõustub, edastatakse koos tellimuskinnitusega tellimuse hetkel esitatud e-posti aadressile.

2.   Hinnainfo

2.1.             Kõik minupizza.ee hinnad on esitatud eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.

2.2.             Minu pizza e-poes märgitud tootehinnale võib lisanduda transporditasu, mis tuuakse esile ostukorvis transpordiviisi valiku hetkel. 

3.   Kaupade ostmine ja tellimuse vormistamine e-poes 

3.1.             Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi.

3.2.             Ostukorv luuakse kui tellija on klikanud nupule „Lisa ostukorvi“. Ostukorv asub paremal lehe ülaosas. Klikates „ostukorvil“ näeb tellija „Minu tellimus“ akent, kus on tellija valitud kaup koos kogusega. Ostukorvis olevate kaupade arv ei ole piiratud ning kogust võib selles aknas muuta.

3.3.             Tellimuse vormistamiseks tuleb valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. 

3.4.             Kaubale saab ka ise järele tulla aadressile Haapsalu mnt-11, Pärnu, 80030. Tellimuse vormistamisel on see kohaletoimetamise valikus ja see tuleb tellimusel kindlasti ära märkida valides antud valik.

3.5.             Tellimuse esitamisel on Tellija teadlik, et tellimusega kaasneb maksekohustus ja ta kinnitab, et on tutvunud Minupizza.ee Üld- ja tagasimakse tingimustega 

3.6.             Tellimuse vormistamise jätkamiseks klikkige nupule „Soorita ost”

3.7.             Tellijale avaneb nüüd aken „kohaletoimetamise info“. Tellija peab täitma ära vajalikud lahtrid. E-maili lisamine on kohustuslik, muidu tellimust ei saa lõpuni viia. Kui Tellija tuleb kaubale ise järgi, võib aadressi koha tühjaks jätta.

3.8.             Olles täitnud vajalikud lahtrid, tuleb klikkida nupule „Tellimuse ülevaade”. Nüüd näeb Tellija kogu ostukorvi ja tasumisele minevat summat.

3.9.             Enne tasuma asumist on võimalik lisada sooduskood selle olemasolu korral. Enne tellimuse lõplikku tasumist, peab Tellija veenduma, et sisestatud detailid nii valitud kauba kui ka Tellija andmete kohta on täpsed, sest selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub ostetud toodete kiire ja häireteta kohale toimetamine.

3.10.         Toodete eest saab tasuda Eesti sisese pangalinkide kaudu või Visa/ Mastercard pangakaardiga.  

3.11.         Toodete müügileping loetakse sõlmituks (Lepingu jõustumine) arvates tellimuskinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Coniare Saffiro OÜ arvelduskontole.

3.12.         Nime- ja aadressi muudatustest tuleb viivitamatult teavitada Minu Pizza klienditeenindust telefoni teel +37255974992

3.13.         NB: E-POOD EI OLE AVATUD! E-poes sooritatud tellimuste töötlemine toimub  kl 10.00-21.30. Hilisemaid tellimusi peale 21.15  vastu ei võeta. Varasemaid tellimusi hakatakse täitma alates 10.00

4.   Toodete eest tasumine 

4.1.             Makse sooritamiseks valige tellimuse ülevaate leheküljel endale meelepärane makseviis.

4..2           Toodete eest saab tasuda:

4.2.1.1. internetipanga kaudu. (Swedbank, AS SEB Pank, LHV, COOP pank, Danske Bank A/S Eesti filiaali pangalinkide kaudu).

4.2.1.2. krediitkaardiga (Visa või MasterCardiga.

4.3            Tellimus vormistatakse ja tarnitakse 100%-se ettemakse puhul. 

5.   Kauba ostmine ja tellimuse esitamine telefonis 

5.1.             Tellija saab esitada oma tellimuse telefoni teel +372 55974992. (559PIZZA)

5.2.             Tellija annab telefoni teel teada, kas soovib kullerteenust või tuleb ise kaubale järele.

5.3.             Kauba eest tasumine toimub kauba üleandmisel kohapeal või kulleriga kohaletoimetamisel Tellija asukohas sularahas või pangakaardiga . 

6.   Kauba kohaletoimetamine ja üleandmine

6.1.             Peale Lepingu jõustumist toimetatakse pitsad Tellijale kohale Tellija poolt tellimuse vormistamisel lisatud  aadressile. Kohaletoimetamise tingimustega  on võimalik tutvuda siin.

6.2.             Kauba tarne Pärnu piires on alates 15.min., aga mitte kauem kui tund. 

6.3.             Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi pitsade kohaletoimetamisel. Coniare Saffiro OÜ ja kuller ei vastuta kauba kohale toimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Tellija poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

6.4.             Kui tellitud kaubad on kullerile üle antud, võtab kuller eelnevalt ühendust, et täpsustada kauba kohaletoomise aeg. Kuller toimetab kauba tellimuse vormistamisel märgitud aadressile. Juhul, kui aadress on muutunud, siis tuleb sellest kullerile teavitada sel samal hetkel, kui kuller helistab. Sihtkoha hilisem muutmine ei ole võimalik. Minu pizza kuller toimetab pitsa sihtkohas korteri-, või välisukseni.

6.5.             Tooted antakse kulleri poolt üle koos arvega. 

7.   Tellimuse tühistamine ja kauba tagastamine 

7.1.             Kuna pitsasid hakatakse valmistama kohe peale tellimuse kätte saamist  Minu pizza poolt, siis laekunud tellimusi ei ole võimalik tühistada. Samuti ei ole võimalik pitsasid tagastada.  

8.   Vastutus ja vääramatu jõud

8.1.             Coniare Saffiro OÜ vastutab Tellija ees ja Tellija vastutab Coniare Saffiro OÜ ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

8.2.             Coniare Saffiro OÜ ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude eest või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Conaire Saffiro OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist Conaire Saffiro OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).