Kuidas tellida?

Tellida saab pitsat kolmel moel. Helistades telefonil, mille oleme spetsiaalselt loonud, et Sina ei peaks rasket numbrit meeles pidama. Selleks näpi oma telefonil numbritest 559 ja siis tähtedest PIZZA. Proovi järgi, kui imelihtne see on. Sa ei pea kõiki numbreid meelde jätma, piisab kui Sul jääb meelde 559 ja PIZZA. Kes aga soovib, siis nende jaoks oleme ka numbri välja toonud. Selleks on
559 74992 = 559 PIZZA

Teine moodus on tellida pitsa meie  pitsade e-poe lehelt.  Sealt saad valida pitsatasku valmispitsasid, mis meie kliendid on loonud. Hetkel on meie pood kinni. Avame e-poe siis, kui 10 pitsat menüü. Senikaua saad teha tellimuse telefoni teel.

Kolmas moodus on koha peale tulles Haapsalu mnt 11, Pärnu. Kui tellimusi ees pole, saad maitsva pitsa kaasa haarata 10-15. minutiga!

Pitsa saada tellida koju, kooli, tööle või peole. Suuremate tellimuste esitamiseks võta meiega ühendust telli@minupizza.ee Kohaletoimetamise info leiad siit.
Pitsale saad ka ise järgi tulla aadressile Haapsalu mnt 11, Pärnu. Köök võtab vastu tellimusi P, E, T, K, N, kella 11.-21.30. R ja L kella 11.-23.30

Tere tulemast!